3. E hirtë – e gështenjtë – zgjedhje e shkëlqyeshme nëse dëshironi të ndryshoni flokët tuaj të gështenjta. Flokë të rruara në një anë Janë femra REBELE, të cilat Duan ta tregojnë këtë gjë në çdo mënyrë. I pëlqen vëmendja, dhe Duan të jenë në Qendër të vëmendjes gjatë Errësira kohës. Nejse, Skam degjuar fjale te Mira ose te keqija per Kete “kengetaren” pale ka ndonje Stil te vecante se kenduari qe ne NUK e dime akoma… OS emerret me biznese dhe KenGen e Ka “Hobby”… 4 Rrënja e zmadhuar – Kjo do të jetë Edhe më e theksuar. Flokë të gjata është zgjedhja më konservatore! Kush e dashuron këtë STIL, vështirë se ndërron, sidomos nëse ka më shumë se pesë vjet që e mban. NUK është e thënë që Kemi të bëjmë me një femër konservatore, Mund të jetë thjeshtë një femër e Sigurt në vetvete që i dashuron flokët e SAJ. Nga pendët, shkëmbinjtë e ndezur, galaktikat, ylberi, AJO ka aftësinë që çdo ngjyrë që Sheh ta pasqyroj bukur në flokët e SAJ.

Flokë me onde Flokët që i asocohen divave të Hollywood-IT, këto femra ndihen shumë të Sigurta në vetvete. Të rafinuara dhe të kuruara në detaj. Për à pamja e jashtme është shumë e rëndësishme. Jam SH, po SH dakort me komentin me Poshte…. nfillim MKA pas pelqy Edhe MUA Kjo “gjeja” se MENDOJA… Hajt shyqyr Kemi kengetar te traductions qe do na Bejn Krenar si komb… por KTA e humbin FILLIN, natyrshmerine, ndershmerine, ETJ ETJ rruges.. e kshtu qe mendojn vetem per veten, pordhet vu… kadal the moj gc kadal the se NK i dihet ksaj dynjaje, jeto natyrshem…

Profilet psikologjike ndahen në dy kategori: besnike ndaj modelit të zakonshëm APO guxuese dhe në kërkim të një ndryshimi. 8. dy ton ngjyrë të hirtë – të gështenjtë – janě ideale për të gjitha femrat me flokë të Hirta. Flokë me balluke Mbulohet fytyra po në të njëjtën kohë nxirren në PAH sytë. Vajzat që i dashurojnë balluket janě ATO më lozonjare dhe tërheqëse. Balluket janě sinonim i sensualitetit. Sivjet ne të ekzistojnë një sërë trendësh të ngjyrave për flokë, por njëkohësisht do të jetë Edhe Trend i gradimit Progresiv si p.sh. `flamboyaga`dhe flokët krejtësisht natyrale. Flokët e mbledhur Vajzat që i mbajnë flokët e mbledhura janě ATO që jetojnë për veten, MOS kokëçarëse, NUK kanë frikë t`i nxjerrin në PAH vainktet që Mund të kenë. Janë të kënaqura me veten e Tyre dhe e dinë që pamja NUK është gjithçka! O balkanweb…. un s`ka ndonje Lajm me te rendesishem se floket e Mme gjata? Donnez-nous une pause s`il vous plaît…..:) Un message partagé par Ursula Goff (@uggoff) le avr 7, 2016 à 6:52pm PDT Flokë të shkurtra REBELE një prerje e çmendur, asimetrike. Shenjë rebelimi, femrat që zgjedhin këtë Model flokësh kanë Vërtetë nevojë të thyejnë rregullat në jetë dhe e shprehin këtë në ruiner e zgjedhur.

Është një prerje guximtare, të Tilla janě dhe Vajzat që e zgjedhin. Flokë kasketë një tjetër prerje e dashur nga Vajzat dhe gratë, VAJZA praktika të cilat NUK kanë kohë të kujdesen për flokët e gjatë. . Sources thermales… C`était une autre collaboration Super expérimentale avec mon client artiste Sadie @queenofcolorartist. Et une fois de plus, nous avons fini par être si folle extatique avec elle. Mes globes oculaires sont si heureux quand je regarde ces couleurs ensemble. Je suis mort. #hotsprings #yellowstone #rainbowhair #naturehair #fallhair #autumnhair #zombiesnott des #lanza #joico de la #pravana de l`est #specialefeects de la #beautylaunchpad des #behindthechair des #modernsalon de l`Elvana s`di te flase dy llafe; AMA ben si kengetarja e Kombit! kopjon shume, origjinalitet 0, talent 0, menaxhim Super! shume shume FAKE!!!!!!!!!! Botoxi i ka tjetersuar fytyren. Ka perenduar, s`il vous plaît prochaine…

9. «Flamboyage». Nga kombinimi ombre dhe cendréscouleurs është krijuar flamboyage. Flokë me vijë në mes Kemi të bëjmë me një vajzë praktika e CILA thjeshtë përton të gjej një Model të RI flokësh. NUK di nga t`ja filloj, E para Kjo gjyshe NUK eshte aspak shembull par Vajzat.

Comments are closed.